Overslaan en naar de inhoud gaan

N-42837

Uitgegeven in 1935

S.R. de Vries

Wilhelminaweg B 286 Dinteloord verstrekt 1935

Door bezoekers

Ton Kleppe zei op 2 april, 2023 - 17:35

Ik zocht op het adres Wilhelminaweg B286 en tot mijn verrassing kwam ik een foto van Sjaak de Vries uit Dinteloord tegen met zijn vrachtauto op de foto.
Sjaak de Vries, geboren in 1907 was een broer van mijn oma Cornelia de Vries waarover ik een verhaal schrijf voor de familie. Haar echtgenoot was Johannes Kleppe, (mijn opa) die een auto had met het kenteken HZ 13085. Heeft iemand misschien nadere gegevens over die auto of hoe ik daaraan kan komen?
Bij voorbaat dank. Ton Kleppe

BHIC Paul Huismans zei op 5 april, 2023 - 14:46

Beste Ton,

HZ-13085 is een Zuid-Hollands kenteken. Daarvoor moet je bij het Nationaal Archief zijn. Helaas zijn ze niet gescand. Zo te zien is dat kenteken in 1933 uitgegeven.

De provinciale nummerbewijzen (zoals ze officieel heetten) waren niet gebonden aan een voertuig, maar aan een persoon of bedrijf. Als de auto of motor werd ingeruild kreeg het volgende voertuig van die eigenaar hetzelfde kenteken als zijn voorganger. Meer informatier over de provinciale kentekens kun je vinden op de pagina Brabantse kentekens?

Reageer

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.